Nadszedł ten moment, kiedy przelała się czara goryczy. Chyba każdy, komu nie jest obojętny los polskiej przyrody widzi, że minister Szyszko jest koszmarnie złym, szkodliwym i niekompetentnym ministrem środowiska. Szkody jakie wyrządził w środowisku naturalnym są nieodwracalne i nie do naprawienia. Jego poparcie dla środowisk myśliwskich i łowieckich, podobnie jak dla hodowców zwierząt futerkowych, jest skandaliczne.

Jestem pewna, że większość obywateli ma serdecznie dosyć działań pana ministra Szyszko. Stąd apel do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i premiera Morawieckiego o zdymisjonowanie pana Jana Szyszko ze stanowiska ministra środowiska. My, obywatele, żądamy ochrony przyrody, a nie jej dewastacji w imię partykularnych interesów i znajomości pana Jana Szyszko. Polska przyroda to nie jego prywatny folwark, ale dziedzictwo nas wszystkich.

Petycję można podpisać online i wystarczy parę prostych kroków:

  1. Wejdź na link: https://www.petycjeonline.com/petycja_i_apel_o_dymisj_ministra_rodowiska_jana_szyszko
  2. W prawym panelu zaloguj się przez Facebooka albo wypełnij krótki formularz i kliknij w przycisk „Podpisz petycję”
  3. WAZNE: potwierdź swój podpis! Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis, musisz go kliknąć, żeby Twój podpis był ważny. Sprawdź też folder ze spamem.

Będę informować i namawiać różne instytucje, organizacje oraz znane osoby o poparcie tej petycji. Każde takie oficjalne poparcie będę umieszczać na tej stronie.

Pokażmy, że mamy pana Jana Szyszko serdecznie dosyć.

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Twitter